Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlığınız bizim için her şeyden önce gelir. Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık sigortası paketleri size ve sevdiklerinize olası risklere karşı ekstra koruma sağlar!

Magdeburger Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası paketleri ile sağlık harcamalarınızı güvenceye alır, hayatın sürprizlerine hazırlıksız yakalanmazsınız. Üstelik Magdeburger Sigorta size, ihtiyaçlarınıza özel şekillendirdiği planları ile en ulaşılabilir fiyatlı seçenekleri sunar. Poliçenizi ek teminatlar ile zenginleştirebilir, farklı network seçenekleri ve adet limitini kendinizin belirleyebileceği planlar ile kişiselleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlarda A Network ve B Network Seçeneği

A Network ve B Network seçenekleri ile Magdeburger TSS Paketlerinde en sık ziyaret ettiğiniz sağlık kuruluşlarının dahil olduğu networkü seçebilirsiniz.

Poliçenizde A Network tercih etmeniz halinde geniş kapsamlı anlaşmalı kurum ağımızdan, B Network tercihinizle ise ekonomik anlaşmalı kurum ağımızdan yararlanabilirsiniz.

Yatarak tedavi Teminatı sizleri yüksek maliyetli risklere karşı güvenceye alırken, Ayakta Tedavi Teminatı yatış gerektirmeyen tedavilerde ihtiyaç duyduğunuz doktor ziyaretleri ve sağlık tetkikleri için teminat sunar.

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mini Paket – Yatarak Tedavi Teminatı

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Midi Paket – Max. 4 adet Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Maxi Paket – Max. 10 adet Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı

• Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mega Paket – Sınırsız Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı

Siz de en yakın Magdeburger Sigorta acentesini ziyaret edin, bireysel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesini hemen seçin.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(532)236-9166